Dövlət

Dekabr ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli - AÇIQLANIB

Dekabr ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli - AÇIQLANIB | FED.az
14:18 29 Noy 2019

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

FED.az qəbul cədvəlini təqdim edir.

Eləcə də bax: Nazirlər Kabinetinə yeni Aparat rəhbəri - TƏYİN OLUNDU

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyətiorqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən 03 Salyan, Neftçala
Ramil Yusifov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 03 Şirvan, Hacıqabul
Hicran Hüseynova Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 05 Abşeron, Sumqayıt, Zəngilan, Qubadlı, Şuşa
Aynur Sofiyeva Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 05 İmişli, Saatlı, Sabirabad
Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 05 Tərtər, Bərdə
Ramil İsgəndərov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 05 Füzuli
Ceyhun Şıxəliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 05 Ağdam
Oqtay Şirəliyev Səhiyyə naziri 06 Neftçala
Elsevər Ağayev Səhiyyə nazirinin müavini 06 Hacıqabul, Şirvan
Rahim Əliyev Səhiyyə nazirinin müavini 06 Salyan
Şahin Yusifov Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 06 Yardımlı
Namiq Əsgərov Baş prokurorun müavini 06 Qobustan, Şamaxı
Məhərrəm Əliyev Ədliyyə nazirinin müavini 06 Şirvan
Toğrul Musayev Ədliyyə nazirinin müavini 06 Qəbələ
Məleykə Abbaszadə Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 06 Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Siyəzən, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Bəhram Xəlilov Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 06 Zərdab, İmişli, Fuzuli, Beyləqan
Əvəz Qocayev Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 06 Mingəçevir
Əhməd Əhmədzadə Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 11 Abşeron, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov “Azərsu” ASC-nin sədri 11 Şirvan, Hacıqabul
Sahir Məmmədxanov Vergilər nazirinin birinci müavini 11 Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy, Qazax, Ağstafa
Rüstəm Şahbazov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 11 Quba
Zakir Qaralov Baş prokuror 13 Sumqayıt, Qubadlı
Hikmət Mirzəyev Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri 13 Hacıqabul
Sahil Babayev Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 13 Abşeron
Anar Kərimov Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 13 Xızı
Mətin Kərimli Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 13 Sumqayıt
Azad Rəhimov Gənclər və idman naziri 13 Biləsuvar
İntiqam Babayev Gənclər və idman nazirinin müavini 13 İmişli
İsmayıl İsmayılov Gənclər və idman nazirinin müavini 13 Ağcabədi, Beyləqan
Firudin Qurbanov Təhsil nazirinin müavini 13 Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Sahib Ələkbərov Vergilər nazirinin müavini 13 Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Bİləsuvar
Zakir Quliyev Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 13 Şamaxı
Rafiq Aslanov Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 13 Ağsu
Teyyub Cabbarov “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 13 Sabirabad, Saatlı
Etibar Məmmədov “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 13 Salyan, Neftçala
Kərəm Həsənov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri 14 Xaçmaz
Rafiq Cəlilov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 14 Qusar
Əbülfəs Qarayev Mədəniyyət naziri 17 Saatlı, Sabirabad
Vaqif Əliyev Mədəniyyət nazirinin birinci müavini 17 Şirvan
Rafiq Bayramov Mədəniyyət nazirinin müavini 17 Hacıqabul
Mübariz Qurbanlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 17 Ağdaş, Yevlax
Siyavuş Heydərov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 17 Mİngəçevir
Gündüz İsmayılov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 17 Bərdə
Mətin Eynullayev Vergilər nazirinin müavini 18 Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad
Ramiz Rzayev Ali Məhkəmənin sədri 20 Göyçay
Fikrət Məmmədov Ədliyyə naziri 20 Naftalan, Goranboy, Tərtər
Muxtar Babayev Ekologiya və təbii sərvətlər naziri 20 Şirvan, Hacıqabul
Firdovsi Əliyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 20 Saatlı
Rauf Hacıyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 20 Sabirabad
Pərviz Şahbazov Energetika naziri 20 Kürdəmir, Ucar
Samir Vəliyev Energetika nazirinin müavini 20 Göyçay, Ağdaş
Elnur Soltanov Energetika nazirinin müavini 20 Zərdab
Kəmaləddin Heydərov Fövqəladə hallar naziri 20 Qusar
Rəfail Mirzəyev Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini 20 Quba
Etibar Mirzəyev Fövqəladə hallar nazirinin müavini 20 Xaçmaz
Mikayıl Cabbarov İqtisadiyyat naziri 20 Mingəçevir
Niyazi Səfərov İqtisadiyyat nazirinin müavini 20 Yevlax
Sahib Məmmədov İqtisadiyyat nazirinin müavini 20 Ağdaş
İnam Kərimov Kənd təsərrüfatı naziri 20 Xaçmaz, Qusar
İlham Quliyev Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 20 Quba, Şabran
Elçin Zeynalov Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 20 Siyəzən, Xızı
Ramin Quluzadə Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 20 Ucar, Kürdəmir
Əli Abdullayev Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 20 Göyçay
Ceyhun Bayramov Təhsil naziri 20 Sumqayıt, Xızı, Qubadlı
Rüstəm Usubov Baş prokurorun birinci müavini 20 Hacıqabul, Şirvan
Rövşən Rzayev Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 20 Abşeron
Fuad Hüseynov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 20 Sumqayıt
Saleh Məmmədov Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 20 Gəncə, Göygöl, Samux
Səfər Mehdiyev Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 27 Xaçmaz, Quba
İsmayıl Hüseynov Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 27 Qusar
Əsgər Abdullayev Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 27 Şabran

Report

Digər xəbərlər